دانلود برنامه اندروید
تجربه بهتر با برنامه اندروید گیم آپ 🤗

سوالات متداول

لطفاً یک مرتبه لانچر را بسته و مجدداً به صورت Run As Adminisrore آن را اجرا و امتحان نمایید. آنتی ویروس شما نیز غیرفعال باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که از حروف فارسی در آدرس محل نصب بازی استفاده نشده باشد و در نام پوشه های قبل از محل نصب فقط از حروف انگلیسی استفاده شده باشد.

سیستم شما دسته را شناسایی نکرده است به همین علت باید نرم افزارهای مرتبط به آن را ریخته سپس مجدداً امتحان نمایید.

در صورتی که مطمئن هستید سیستم شما توانایی اجرای بازی را داشته این مسئله به دلایل مختلفی بوجود خواهد آمد. به طور مثال ممکن است درایور کارت گرافیک شما قدیمی بوده باشد یا سیستم شما ویروسی بوده و فایل های بازی را خراب کرده باشد و موارد مختلف دیگر که به سیستم شما مربوط است.

لطفاً در هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را در صورت فعال بودن غیرفعال نموده و مجدداً تلاش نمایید. در صورتی که همچنان خطا دریافت می‌کنید لطفاً عکسی از آن به پشتیبانی ارسال نمایید. در صورتی که خطا کد بوده آن را کپی و ارسال نمایید تا راهنمایی شوید.

لطفاً وارد پوشه ای که بازی را در آن دانلود و نصب نموده اید شوید (در هنگام دانلود محل نصب بازی از شما پرسیده میشود) سپس در پوشه Bin بر روی فایل بازی که به صورت exe بوده راست کلیک کرده و وارد properties شوید. در تَب compatibility تیکِ گزینه ی run this program as an administrator را بزنید پس از ذخیره در همین پوشه بر روی FARCRY_d3_d11 راست کلیک نموده و وارد properties شوید. در تَب compatibility تیکِ گزینه ی run this program as an administrator را بزنید سپس بر روی همین فایل راست کلیک نموده و به صورت Run as administer بازی را اجرا نمایید.

بازی ها تا زمانی که خود آنها را حذف نکنید در سیستم شما باقی خواهد ماند و با حذف لانچر حذف نخواهند شد.

لطفاً کمی در دریافت کد صبور باشید. به طور معمول این مسئله از سوی اُپراتور شماره شما خواهد بود. لطفاً بررسی نمایید که در هنگام ثبت نام و وارد کردن شماره مشکلی در آنتن دهی و اپراتور شماره همراه شما وجود نداشته باشد. میتوانید با شماره ی دیگری نیز تست نمایید و در صورتی که همچنان کدی دریافت نکردید شماره های وارد شده را به پشتیبانی ایمیل ارسال نمایید.

نحوه ی استفاده ی بازی ها در گیم آپ بدین صورت است.
در ابتدا لانچر گیم آپ که دانلود آن در صفحه ی اصلی قرار داده شده را دانلود و نصب نمایید.
پس از نصب لانچر و ورود به حساب کاربری خود وارد صفحه ی بازی مورد نظر شده و آن را دانلود نمایید.
پس از دانلود کامل، بازی به صورت خودکار نصب خواهد شد و سپس میتوانید بر روی شروع بزنید تا بازی اجرا شود.
بازی ها تنها با لانچر قابل اجرا هستند و قبل از خرید و دانلود بازی مشخصات سیستم مورد نیاز را نیز بررسی نمایید.
(در هنگام نصب صبور باشید و تغییری در سیستم خود نداده و ری استارت نفرمایید)

این امکان وجود نداشته است. بازی ها طبق الگوریتم خاصی به حالت فشرده شده درآمده و تنها توسط لانچر به حالت عادی تبدیل میشوند، به همین علت تنها با لانچر میتوانید بازی های مورد نظر را دانلود نمایید.

تمامی بازی های منتشر شده دارای مجوز هستند به همین علت ویرایش هایی در محتوای نامناسب آنها انجام شده است.

تمامی بازی های آنلاین همچون زولا، هشت خان و ... دارای کپی رایت بوده و بازی های خارجی نیز مجوز بنیاد ملی را دارا هستند.

پس از دانلود بازی ها نیازی به کرک نداشته اند و مستقیماً اجرا خواهند شد.

سایت گیم آپ تمامی بازی های قرار داده شده را به صورت دیجیتالی ارائه میدهد.

در حال حاضر ورود به اپ گیم آپ تنها به صورت آنلاین امکان پذیر بوده و نمیتوانید آفلاین بازی نمایید.

تمامی بازی ها بجز Call Of Duty Modern Warfare 2، زولا، ویدل، هومیز، تراوین و تانکی آنلاین تنها به صورت آفلاین قابل استفاده هستند.

لطفاً از قسمت فراموشی رمز عبور و با استفاده از شماره ی وارد شده رمز خود را بازیابی نمایید.
در صورتی که با اکانت گوگل ثبت نام نموده اید نیازی به نام کاربری و رمز عبور نمی باشد.
پس از کلیک بر روی گزینه ی "ورود با گوگل" صبور باشید تا مرورگر باز شده و وارد اکانت گوگل خود شوید. سپس به صورت خودکار لانچر وارد اکانت شما خواهد شد.

لانچر میتواند محل نصب بازی های قبل را تشخیص دهد و به همین علت مجدد از شما درخواست محل نصب را نمیکند.
لطفاً پس از پاک کردن لانچر و پوشه های آن، لانچر را در محل دیگری نصب نمایید ممکن است با این کار این مسئله برای شما رفع گردد.

در لیست بازی های خود بر روی سه نقطه در کنار بازی مورد نظر کلیک کرده و گزینه ی حذف را انتخاب نمایید تا بازی از سیستم شما حذف گردد.

لطفاً کارت گرافیک سیستم خود را آپدیت نمایید.
در صورتی که پس از آپدیت مشکل شما رفع نشد دلیل آن پایین بودن کارت گرافیک شما برای اجرای بازی بوده است.
در صورتی که سیستم شما کارت گرافیک دیگری داشته بر روی آن تنظیم نموده و مجدداً امتحان نمایید.
در صورتی که مجدداً رفع نشد باید کارت گرافیک خود را نسبت به حداقل کارت گرافیک مورد نیاز بازی که در صفحه ی دانلود آن قرار داده شده ارتقاء دهید.

لطفاً بر روی فایل نصبی راست کلیک نموده و به صورت Run As Admin نصب و امتحان نمایید.
به لانچر اجازه دهید در هنگام نصب تمامی موارد مورد نیاز را نصب کرده و در ابتدا نیز بر روی More Info و سپس Run Anyway کلیک نمایید تا ویروس نبودن لانچر را تایید نمایید. سپس لانچر شروع به نصب خواهد نمود.
و توجه نمایید که ویندوز شما باید از 7 به بالا بوده و 64 بیت باشد.

احتمالاً آنتی ویروس شما دسترسی لانچر به اینترنت را قطع کرده است، لطفاً آنتی ویروس را غیر فعال نموده و مجدداً تلاش نمایید.

لطفاً بر روی More Info و سپس Run Anyway کلیک نموده و ویروس نبودن لانچر را تایید نمایید سپس لانچر شروع به نصب خواهد نمود. فایل لانچر مشکلی برای سیستم شما ایجاد نخواهد نمود.

سرعت دانلود در لانچر بر اساس بیشترین سرعت دانلود اینترنت کاربر بوده است. احتمالاً محدودیت سرعت به موارد دیگری در سیستم شما (همانند آپدیت برنامه ها) مرتبط بوده است.

لطفاً فیلترشکن و یا DNS خود را غیرفعال نموده و مجدداً امتحان نمایید و از وصل بودن اینترنت خود نیز اطمینان حاصل نمایید. و در صورتی که ویندوز شما آپدیت نمی باشد آن را آپدیت نمایید.

این مسئله زمانی بوجود می آید که در هنگام نصب بازی، لانچر را بسته اید، بر روی گزینه توقف/ ادامه کلیک نموده اید و یا سیستم را ری استارت کرده اید.
پس از دانلود، لانچر اقدام به نصب بازی میکند و در این زمان نباید هیچ تغییری در سیستم خود دهید و مدت زمان نصب بازی نیز به سیستم و هارد SSD شما بستگی دارد.
در حال حاضر لطفاً مجدداً بازی را دانلود کرده و در هنگام دانلود تغییری در سیستم خود ایجاد نکرده و اینترنت خود را نیز قطع و وصل نفرمایید و تا زمان تکمیلِ نصب بازی صبور باشید.
برای اطمینان بیشتر میتوانید آنتی ویروس خود را نیز غیرفعال نمایید و برای بررسی اینکه مشکلی در روند دانلود از لانچر وجود نداشته میتوانید بازی کم حجمی همچون VVVVVV را دانلود کرده و پس از نصب آن را بازی نمایید.

احتمالاً هارد شما فضای کافی برای نصب بازی را نداشته است. به طور مثال در صورتی که بازی نیازمند 10 گیگ فضای خالی باشد و هارد شما نیز تنها 10 گیگ فضای خالی داشته باشد دچار مشکل خواهد شد. حداقل 5% فضای خالی برای نصب بازی نیازمند است. در صورتی که آنتی ویروس شما فعال بوده لطفاً غیر فعال نمایید و سپس مجدداً امتحان نمایید.

لطفاً بررسی نمایید که DirectX و C++ runtime بر روی سیستم شما نصب شده باشد و در صورتی که وجود ندارد لطفاً آنها را دانلود و نصب نمایید. در صورتی که موارد ذکر شده را انجام داده و این مسئله برای شما رفع نشد لطفاً از طریق پشتیبانی ایمیل پیگیری نمایید.

لطفاً DNS و یا فیلترشکن های خود را در صورت فعال بودن غیرفعال نمایید. فضای هارد و رم شما در هنگام دانلود باید به اندازه کافی جا داشته باشند در غیراینصورت امکان دانلود برای لانچر وجود نخواهد داشت.

دانلود بازی ها در گیم آپ به صورت نیم بهای داخلی محاسبه می شود.

امکان حذف اکانت گیم آپ وجود نداشته است.

بله میتوانید از طریق ایمیل پشتیبانی پیگیری نمایید.

دانلود برنامه اندروید
تجربه بهتر با برنامه اندروید گیم آپ 🤗
پشتیبانی آنلاین